motoger

Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL
Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
giełda części śląsk
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części
gielda czesci
części szrot samochodowy
moto2
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto szrot
części moto2
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części poznań
części używane opel

Cena Komputer pokładowy Seat Ibiza Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Seat Ibiza na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Komputer pokładowy. Najlepsze części w kategorii Komputery. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-13 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Komputer pokładowy do Seat Ibiza II FL przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL 2.3 1999 pickup. Tanio Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL 2.3 1999 pickup. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.3 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Kasta tego samochodu to pickup i jest to pojazd marki Seat. Ten model Ibiza wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym komputer pokładowy . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Seat Ibiza wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Seat Ibiza. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Dowiedziałem się od kolegi że Seat Ibiza to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Seat Ibiza. Kocham te samochody. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić komputer pokładowy do Ibiza. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma komputer pokładowy. Zamontowałem komputer pokładowy do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam komputer pokładowy. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Seat Ibiza. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio komputer pokładowy. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Seat Ibiza. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  komputer pokładowy w Seat Ibiza. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę komputer pokładowy do Seat Ibiza. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio komputer pokładowy. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele komputer pokładowy. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Komputer pokładowy Seat Ibiza II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl